Повідомте про помилки | Обмін банерами | Напишіть нам | Відвідувань:       
International Birth Defects Information Systems
Партнери та спонсори сайту IBIS в Україні

International Birth Defects Information Systems


Наші партнери та спонсори в Україні

(Подаються в алфавітному порядку)


     
Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова акредитований за IV рівнем акредитації. В 2002 році нагороджений почесними грамотами Кабінету міністрів України і Верховної ради України.
 
 
     
Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання є великим лікувально-діагностичним та організаційно-методичним центром з надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню Волинської області.
 
 
     
Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського має славну історію. Сьогодні це сучасний могутній вуз IV (вищого) рівня акредитації.
 
 
     
Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького сьогодні є одним із найстаріших (220 років) і найбільших вищих медичних навчальних закладів України.
 
 
 
     
Медичний сайт "Medicus Amicus" - це медичний сайт, фотосайт, психологічний сайт, сайт постійної медичної освіти, медична газета і навіть медичний журнал.
 
 
 
     
Міжнародний благодійний фонд "ОМНІ-Мережа для дітей" – це неприбуткова міжнародна громадська організація, зареєстрована Міністерством юстиції України 30 грудня 2004 року.
 
 
 
     
Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. Віктора Поліщука знаходиться на розі затишних зелених вулиць 16 Липня і Драгоманова.
 
 
 
     
Тернопiльський державний медичний унiверситет iм. I.Я. Горбачевського посідає третє мiсце серед вищих медичних навчальних закладів України IV рiвня акредитацiї.
 
 
 
     
Український медичний каталог - це некомерційний проект, який було створено з метою зібрати, впорядкувати та допомогти у пошуку медичних сайтів та сторінок дотичних до медицини в українському Інтернеті.
 
 
 
     
Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня - це єдина лікувально-профілактична установа області, де сконцентровані усі види спеціалізованої допомоги дитячому населенню обласного центру та сільських районів області.
 
 
 
     
Хмельницький національний університет – найбільший на Поділлі вищий навчальний заклад, який готує спеціалістів з багатьох галузей знань і проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу.
 
 
 
     
Черкаський обласний онкологічний диспансер почав функціонувати 1 серпня 1954 рокі за рішенням Черкаського облвиконкому. Сьогодні онкодиспансер налічує 430 ліжок. За показниками роботи диспансер займає місце серед найкращих в Україні.International Birth Defects and Information Systems Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Повідомте про помилки || Обмін банерами || Карта сайту || Попередження || Напишіть нам
PandoraWordBox (Classic Etymology & Mythology - Medical Terminology)