(Please set browser to encoding in cyrillic)

Cпеціальне видання                            Талідомід                            Березень 2000
IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 


Боротьба за заборону талідоміду


Дехто з фахівців вважає, що заборона розповсюдження талідоміду в США - заслуга піонера педіатрії Хелен Б. Тауссіг, яка того часу працювала в Університеті Джона Хопкінса, а також завдяки підтримці президента Сполучених Штатів Джона Ф. Кеннеді. Фактично, FDA вже була готова дозволити цей препарат. Велика заслуга також і сенатора Естеса Кефаувера та його команди, які драматизували ситуацію в пресі, щоб утримати FDA від цього кроку і уникнути катастрофи, що насувалася. Таким чином, дуже швидко були прийняті поправки до законів, що регулюють впровадження нових ліків.

(Із статті Дж. Д. Купера "Мета, техніка і стратегія" в книзі "Регулювання впровадження нових ліків", під редакцією Р. Л. Ландау, вид-во "University of Chicago Press"; та із статті Р. М. Голдберга "Боротьба з монополією FDA на медичну інформацію" у книзі "Регуляції, огляд бізнесових та урядових структур")Go to Previous Page Go to Table of Contents Go to Next Page


 

 


Генетика    -   Тератологія    -    Епідеміологія    

IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2002  I.B.I.S. Захищено авторським правом.  

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С.Л. | Зміст сторінки: В.Вертелецький

Email: Webmaster


      
15/February/2002 sl