(Please set browser to encoding in cyrillic)

Cпеціальне видання                            Талідомід                            Березень 2000
IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 


Культура та ціна. Вплив ідей


"Допомога дітям з вродженими вадами розвитку чи спадковими захворюваннями, застосування у їх лікуванні дорогих хірургічних та медичних засобів іноді викликає критику … Інколи кажуть, що занадто багато робиться для скалічених і розумово відсталих … Здається, сьогодні немає необхідності жертвувати слабким заради сильного … Наше суспільство і наші закони захищають і гарантують людське життя, досконале воно чи недосконале … Були й інші суспільства … Милосердне ставлення до слабкого, скаліченого і розумово відсталого може здаватися ірраціональним для розумного аналітика, але, очевидно, воно має благотворний вплив на саме суспільство, виховує його … Діти з вадами багато чому вчать нас, … і багато чому ми навчаємось у процесі їх лікування і навчання … Це ціна, яку повинні заплатити ті, хто має нормальних дітей, ціна за подолання варварства і жорстокості, що притаманні тим суспільствам, які знищують слабких і скалічених."

(Із вступу до розділу "Сучасні тенденції в тератології" в книзі Дж. Варкані "Вроджені вади розвитку".- Year Book Publ., 1971.- с.28).Go to Previous Page Go to Table of Contents Go to Other Issues


Генетика    -   Тератологія    -    Епідеміологія    


IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2002  I.B.I.S. Захищено авторським правом.  

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С.Л. | Зміст сторінки: В.Вертелецький

Email: Webmaster


      
15/February/2002 sl


-2000711sl