View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic... Best seen in Netscape)

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Освітня акція "З фолієвою кислотою до гармонії життя без вроджених вад розвитку"

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map
Л. С. Євтушок,
медичний директор
Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку


3 листопада 2001 року в місті Рівному стартувала місячна просвітницька акція "З фолієвою кислотою до гармонії життя без вроджених вад розвитку", яка проводиться у співпраці Українсько - Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку (УАПЗВВР) та громадських організацій "Альянс запобігання вродженим вадам розвитку" та політичного об'єднання "Жінки за майбутнє". Це перша в Україні громадська акція, мета якої - зниження числа вроджених вад розвитку у дітей.

В ході акції заплановані і здійснюються освітні заходи з використанням засобів масової інформації, які познайомлять українських жінок зі світовим досвідом використання вітаміну фолієвої кислоти для запобігання вадам невральної трубки та іншим хворобам.

Інформаційне забезпечення цього проекту здійснюється УАПЗВВР, Рівненським інформаційним центром якої розроблені та надруковані для поширення серед населення інформаційні листки та листівки щодо профілактичного застосування фолієвої кислоти.

Партнери УАПЗВВР та Альянсу політичне об'єднання "Жінки за майбутнє" доклали чимало зусиль для втілення акції в життя, закупили фолієву кислоту, яку даруватимуть молодим жінкам, які реєструватимуть свій шлюб в приміщенні ЗАГС м. Рівного в листопаді 2001 року. До участі в акції залучені також працівники ЗАГС. Крім того, "Жінки за майбутнє" закупили фолієву кислоту для 15 жінок м. Рівного, які народили з 1996 по 2001 рік дітей з вадами невральної трубки.

Урочисте відкриття акції відбулось 3 листопада 2001 року о 12.00 в приміщенні ЗАГС м. Рівного під час реєстрації шлюбу молодого подружжя Булачка Ігоря та Савчук Наталії.

Перед молодятами та їх гостями, присутніми на церемонії реєстрації шлюбу, виступили:

  • п. Марія Думановська - заступник начальника управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації. Вона підкреслила, що ідею проведення такої освітньої кампанії підтримало управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, оскільки незаперечним є профілактичний ефект кислоти стосовно багатьох вроджених вад розвитку у дітей.

Photo for a keepsake
Фотографія на згадку

Наречені та їхні батьки подякували за увагу до них, а також за турботу про здоров'я їхніх дітей.

На церемонії були присутні близько 30 гостей, які також прилучились до даної освітньої акції.

Всього 3 листопада 2001 року урочисто реєстрували шлюб та стали учасниками акції ще 10 молодих пар та їхніх гостей, а це біля 300 людей.

Акцію висвітлювали обласні та міські газети, Рівненська державна телерадіокомпанія, телекомпанія "10 канал".

 
              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         


Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.
Copyright 1998 - 2002 I.B.I.S. Захищено авторським правом.
Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Л. Євтушок
Email: Webmaster

      
19/April/2002 sl