(Please set browser to encoding in cyrillic)

Стандарти (кодекс поведінки)

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка     
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 


Створюючи I.B.I.S. ми намагалися дотримуватися певних моральних принципів. Вони розроблені на основі Кодексу поведінки HONCode.

  1. Кожна медична порада в нашому сайті складена виключно особами, які мають відповідну підготовку і кваліфікацію, за винятком тих випадків, коли в тексті є пряма вказівка на те, що ця інформація складена особою чи організацією, які не є медичними спеціалістами.


  2. Інформація, подана нашим сайтом, призначена для підтримки існуючих відносин між пацієнтом і його лікарем, а не для їх заміни.


  3. Ми притримуємося принципу конфіденційності інформації, що стосується окремих пацієнтів і відвідувачів сайту (включаючи їх особисті дані). Ми зобов'язуємося виконувати вимоги закону про лікарську таємницю, який діє на території, де знаходиться I.B.I.S.


  4. Вся інформація в нашому сайті має чітке посилання на першоджерело, а там, де це необхідно, і гіперзв'язок з ним. Дата поновлення або зміни медичної інформації зазначена в кінці кожної нашої сторінки.


  5. Всі твердження про перевагу чи ефективність певного методу лікування, або про комерційні продукти чи послуги, супроводжуються відповідним підтвердженням (як про це написано в п.4 нашого кодексу).


  6. Ми намагаємося подавати максимально доступну і зрозумілу інформацію, на кожній сторінці ми вказуємо адресу нашої електронної пошти для відвідувачів, які бажають отримати додаткову інформацію або підтримку.


  7. I.B.I.S. - некомерційний сайт. Він існує на кошти Американського Агентства з міжнародного розвитку (USAID) та наших спонсорів. Вся інформація про них, а також про осіб чи організації, які надають нам матеріали, розміщена на наших сторінках.


IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2002  I.B.I.S. Захищено авторським правом.  

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Т. Сороцька | Переглянуто: Л. Євтушок 

Email: Webmaster


      
15/February/2002 sl