View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic)

Чергова зустріч працівників
Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 

Університет "Києво-Могилянська Академія (28-29 вересня 1999 року, м. Київ, Україна)

С. Ф. Лапченко,
Інформаційний директор УАПЗВВР


28-29 вересня 1999 року в Києво-Могилянській Академії (м. Київ) відбулася чергова робоча зустріч всіх членів команди Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку.

В цій зустрічі приймали участь учасники Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку з Луцька та Рівного, проф. В. Вертелецький (директор Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку), проф. І. Бариляк (науковий директор Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку), Г. Ващилін (директор Українсько-Американського Центру Здоров'я), І. Харитонова (координатор Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку), доктор Л. Едмондс (Центр по контролю за захворюваннями, Атланта, США).

Dr. L. Edmonds, (left) during the meeting
Доктор Л. Едмондс (зліва) під час зустрічі

Були обговорені результати підготовчої роботи по створенню системи спостереження за вродженими вадами розвитку у Волинській і Рівненській областях, перший досвід роботи з обліковими формами, розглянуті і обговорені фотографії дітей з вродженими вадами, зроблені у двох областях. Відмічено, що тільки у Волинській області за останні 2 місяці діагностовано 19 випадків різних ВВР у новонароджених, з яких 9 з синдромом Дауна, 2 із Spina Bifida.

Доктор Л. Едмондс підкреслив, що унікальна спілка лікарів-генетиків і неонатологів, які працюють згідно Програми, робить можливим створення реєстру усіх новонароджених, а також проведення високоякісного моніторингу вроджених вад розвитку із заслуговуючими на довіру результатами. Він також розповів про деяки можливі помилки і недоліки, які можуть трапитися під час роботи Програми.

Кожний з членів Програми мав можливість розповісти про виконану роботу та викласти свої пропозиції щодо вдосконалення організації проведення моніторингу вроджених вад розвитку, а також створення реєстру усіх новонароджених у Волинській і Рівненській областях.

Prof. I. Barylyak is talking with the Program's geneticists and neonatologists
Проф. І. Бариляк говорить з генетиками і
неонатологами Програми
Ukrainian-American Birth Defects Program Team
Всі учасники Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку

Під час зустрічі було вирішено внести деяки корективи у бланки форм, а також розглянуто технічні процедури передачі форм і відомостей про дітей з районів у офіси Програми в Луцьку і Рівному.



IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2002  I.B.I.S. Захищено авторським правом.  

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Т. Сороцька | Переглянуто: Л. Євтушок 

Email: Webmaster


      
5/February/2002 sl