View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic)

Конференція Рівненських неонатологів і
педіатрів

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 

Рівненський обласний клінічно-лікувальний діагностичний центр (12 жовтня 1999 р., м. Рівне, Україна)

О. О. Михасюк,
Спеціаліст з інформаційного забезпечення УАПЗВВР


12 жовтня 1999 року в приміщенні Рівненського обласного клінічно - лікувального діагностичного центру (РКЛДЦ) відбулася конференція для неонатологів та педіатрів "Моніторинг ВВР за міжнародними стандартами". На ній були присутні: Шумлянський І.В., директор РКЛДЦ; Шевчук О.В., головний неонатолог та педіатр обласного управління охорони здоров'я; Євтушок Л.С., лікар-генетик, зав.обласною медико-генетичною консультацією, координатор Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку; працівники Рівненського центру УАПЗВВР, неонатологи та педіатри з районів області та м.Рівного.

Учасників конференції від імені обласного управління охорони здоров'я привітав І.В. Шумлянський, який розповів про цілі та завдання створення Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку, вже виконану роботу та плани на майбутне і побажав успіхів в роботі. О.В. Шевчук пояснив важливість своєчасного виконання поставлених завдань та методи їх реалізації.

В ході роботи конференції лікарі були ознайомлені із новими формами реєстрації новонароджених. Л.С. Євтушок пояснила методи і рівні реєстрації випадків ВВР неонатологами та педіатрами, роль медико-генетичної консультації в реалізації наказу обласного управління охорони здоров'я "Про шляхи реалізації Українсько-Американської програми запобігання вроджним вадам розвитку" та шляхи передачи інформації в МГК. З.О. Сосинюк, адміністратор-оператор Програми, розповіла про порядок заповнення реєстраційних форм та порядок дій при виявленні в дитини ВВР чи множинних дизморфій.

Z. Sosinyuk is explaining the rules of filling in new surveillance forms
З. О. Сосинюк пояснює учасникам конференції
правила заповнення нових форм

Наприкінці конференції О.О. Михасюк, спеціаліст з інформаційного забезпечення, представив лікарям першу частину навчального відеофільму "Характерні риси дизморфології", створеного лікарями кафедри медичної генетики університету штату Кентуккі під керівництвом доктора Браяна Холла та люб'язно переданого УАПЗВВР професором Володимиром Вертелецьким, зав.кафедрою медичної генетики університету Південної Алабами, міжнародним директором УАПЗВВР.

Після конференції лікарі-неонатологи та педіатри районних дитячих лікарень і пологових будинків отримали комплекти навчальних посібників з неонатології, алгоритми діагностики ВВР, списки нозологічних форм ВВР, які вимагають обов'язкового направлення дитини на консультацію в МГК, О.В. Шевчуку був переданий цифровий фотоапарат "SONY".

Yevtushok, MD (left) is giving manuals to neonatologists
Л. С. Євтушок (зліва) передає навчальні
посібники неонатологам області
O. Shevchuk receiving Sony digital camera
О. В. Шевчук отримує новий цифровий
фотоапарат "Sony"


IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2002  I.B.I.S. Захищено авторським правом.

  Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Т. Сороцька | Переглянуто: Л. Євтушок 

Email: Webmaster


      
5/February/2002 sl