View this page in English       

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Участь в 30-й конференції Європейського товариства тератологів

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map
Наталія Юськів
Генетик Волинського центру
Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку

Європейське товариство тератологів (ETS) було засноване та затверджене на 3-й Міжнародній конференції з вроджених вад розвитку в Гаазі 7-13 вересня 1969 року. Перша конференція ETS відбулася в Кардіфі (Уельс) в 1971 році. Метою товариства було забезпечення ефективного співробітництва всіх європейських країн в наукових дослідженнях вроджених вад розвитку. В даний час Європейське товариство тератологів включає приблизно 500 членів з 34 країн світу і провадить активне співробітництво з аналогічними Товариствами Японії та Сполучених Штатів та Міжнародною федерацією тератологічних товариств.

З 7 по 11 вересня 2002 року в м. Ганновер (Німеччина) проходила 30-та конференція Європейського товариства тератологів та щорічна зустріч членів товариства.

3О-та конференція була розпочата засіданням "Побічні ефекти ендокринних порушень", співорганізаторами яких виступили Німецьке товариство фармакології, клінічної фармакології та токсикології. В рамках зустрічі проходили симпозіуми та робочі наради, в яких приймали участь як експериментальні тератологи, так і клініцисти та епідеміологи.

Широту та специфіку наукових досліджень, висвітлених на цій конференції, найкраще можна проілюструвати широким спектром питань та проблем, які піднімалися та обговорювалися, серед них генний поліморфізм, вплив ксеноестрогенів та промислових хімічних речовин на репродуктивну систему в експерименті, нові методи та технології в експериментальній тератології, епідеміологія вроджених вад розвитку, гени та розвиток невральної трубки, фолати та профілактика захворювань.

На цій міжнародній конференції Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку представила матеріали та стендові доповіді на тему "Частота випадків хвороби Дауна в Західних областях України, 2000-2001 рр." та "Частота випадків спинномозкової кили, аненцефалії та енцефалоцелє в Західних областях України, 2000-2001 рр". Епідеміологічні дослідження, що відповідають міжнародним стандартам, були проведені на основі бази даних вроджених вад розвитку Волинської та Рівненської областей. Дослідження довели, що частота хвороби Дауна в цих двох областях, в яких є райони, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, навіть дещо нижча від очікуваної частоти. А частота випадків вад невральної трубки - в 2 рази вища, ніж в Сполучених Штатах Америки 20 років тому, тобто до початку фортифікації продуктів фолієвою кислотою.

International specialists near the Ukrainian posters
International specialists near the Ukrainian posters
Міжнародні спеціалісти біля українських стендів

Впродовж стендових доповідей також представлялися інформаційні матеріали про сайт "Вроджені вади розвитку: Міжнародні інформаційні системи" (IBIS).

Представлена інформація викликала значний інтерес науковців та міжнародних спеціалістів. Матеріали опубліковані в офіційному журналі Європейського товариства тератологів "Reproductive Toxicology".


              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         

Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2003 I.B.I.S. Захищено авторським правом.

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л.
Email: Webmaster


22/October/2003 sl