View this page in English       

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Тези доповідей учасників ІІ-го Національного конгресу з біоетики від Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map
1 жовтня 2004 р.



Шляхи вирішення біоетичних проблем будинку дитини

Георгій Лінчевський
Донецький державний медичний університет

Н. Левадо
Донецький обласний спеціалізований будинок дитини

О. Воробйова
Донецький державний медичний університет

Т. Лютова
Донецький обласний спеціалізований будинок дитини

Georgiy Linchevsky, M.D.
Г. Лінчевський

У зв’язку із сучасною ситуацією, що стосується частоти вроджених вад розвитку (ВВР) у Донецькому регіоні, існує ряд проблем, яким, на жаль, до теперішнього часу не приділялося достатньої уваги. Серед них немаловажне значення мають біоетичні проблеми формування суспільної думки в цілому й уряду зокрема до дітей-інвалідів із ВВР. Обмеженість фінансової і технічної підтримки антенатального скринінгу і профілактики ВВР плоду, недостатня санітарно-просвітницька робота з жінками фертильного віку і молодими родинами, а так само недоступність необхідної інформації про ВВР батькам не сприяють зниженню частоти даної патології. Страх перед труднощами за доглядом і вихованням дітей, що мають вроджені аномалії розвитку, низький соціально-економічний рівень життя населення є причиною відмовлення і перекладання всієї відповідальності за хворих дітей на плечі медичних установ.

Сучасна "опікунська" модель роботи будинків дитини має на увазі виконання функцій догляду, лікування і соціальної адаптації цих дітей. Найчастіше, недолік повної інформації про сімейний і материнський анамнез, відсутність даних про антенатальний і постнатальний розвиток плоду та дитини до її надходження в Будинок дитини ускладнюють лікування, реабілітацію і гальмують їхню соціальну адаптацію. На жаль, це не все коло проблем, що виникають у медичного і педагогічного персоналу, що бажають бути максимально корисними хворим дітям, які страждають важкими фізичними вадами. І наше бачення шляхів реалізації основної задачі - посильно сприяти вирішенню цих проблем через створення інформаційних центрів, центрів соціальної підтримки батьків дітей із ВВР із залученням ініціативних груп громадськості та інше.

 
              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         


Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - I.B.I.S. Захищено авторським правом.

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л.
Email: Webmaster


15/November/2004 sl