View this page in English       

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Участь у ІІІ з'їзді медичних генетиків України

2 – 4 жовтня 2002 року, м. Львів

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map
21 січня 2003 р.Л. С. Євтушок,
медичний директор
Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку

Метою з'їзду було обговорення стану та перспектив розвитку фундаментальних та прикладних наукових досліджень в галузі медичної генетики, впровадження їх у практику охорони здоров'я, систему підготовки фахівців.

В роботі з'їзду взяли участь професор В. Вертелецький (директор УАПЗВВР), представники всіх областей, залучених до УАПЗВВР, професор І. Бариляк (президент Альянсу із запобігання вродженим вадам розвитку).

Dr. W. Wertelecki (right) at the Congress Presidium
Проф. В. Вертелецький (справа) в президії з'їзду

Директор УАПЗВВР професор В. Вертелецький виступив на пленарному засіданні з доповіддю "Моніторинг і запобігання вродженим вадам розвитку на Україні - стратегія та результати". В доповіді були представлені мета, стратегія і досягнуті результати УАПЗВВР.

Директор УАПЗВВР професор В. Вертелецький координував роботу секційного засідання "Епідеміологія вродженої та спадкової патології". На засіданні секції він зробив презентацію Інтернет-сайту "IBIS - Вроджені вади розвитку: міжнародні інформаційні системи". Презентація викликала зацікавленість присутніх та жваве обговорення.

Presentation of the IBIS site
Презентація сайту IBIS

На секції були представлені 2 стендові доповіді учасників Програми:

  1. Л. Євтушок, С. Поліщук, Н. Юськів, Т. Віговська, З. Сосинюк, В. Вертелецький, Г. Оуклі. "Частота випадків спинномозкової кили та аненцефалії в Рівненській та Волинській областях України в 2000-2001 роках".
  2. Н. Юськів, Т. Віговська, Л. Євтушок, В. Вертелецький, Г. Оуклі. "Частота випадків синдрому Дауна в західному регіоні України в 2000-2001 роках".

Протягом всіх днів роботи з'їзду для його учасників демонструвалась видавнича діяльність інформаційних центрів Програми. Було розповсюджено понад 1000 листівок ("ФАС", "Фенілкетонурія", "Фолієва кислота", "Вади хребта", "Альянс із запобігання вродженим вадам розвитку", "УАПЗВВР"), понад 150 інформаційних листків про IBIS та мережу ОМНІ-Центрів Програми, понад 100 примірників листа до колег від імені проф. В. Вертелецького.

Учасники з'їзду зробили замовлення на отримання книг: 52 на "Довідник росту від третього триместру до підліткового віку", 68 - "Вроджені вади розвитку: Книга для лікарів", 42 - "Вроджені вади розвитку: Книга для батьків", 48 - "Фолієва кислота і профілактика захворювань" (монографія).

Ordering UABDP publications
Замовлення публікацій УАПЗВВР

 
              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         


Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2003 I.B.I.S. Захищено авторським правом.

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л.
Email: Webmaster


3/December/2003 sl