View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic)

Роль неонатологів у проведенні моніторингу вроджених вад розвитку (ВВР) на Україні

Частина 6

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 


СХЕМА ЗБОРУ ДАНИХ ПРО ВРОДЖЕНІ ВАДИ

Birth Defects Ascertainment Flow Chart


  1. Районні неонатологи оглядають усіх новонароджених і заповнюють "Повідомлення про народження дитини та обстеження на наявність вроджених вад розвитку (ВВР) (частину І) на всіх новонароджених дітей. Якщо у дитини є вроджена аномалія, неонатологи заповнюють частину ІІ форми. Крім того, районні неонатологи проглядають іншу документацію (акушерську, історії хвороби та інші джерела) в пошуку тих випадків вроджених вад, які не були діагностовані раніше.
    1. Неонатологи Програми регулярно відвідують кожну районну лікарню, щоб перевірити дані, а також якість роботи районних неонатологів. Крім того, неонатологи Програми проглядають іншу документацію (акушерську, історії хвороби, дані кабінету планування сім'ї та інші джерела) в пошуку тих випадків вроджених вад (ВВР), які не були діагностовані раніше.


    2. Неонатологи Програми відвідують спеціалізовані медичні центри області і проглядають необхідну документацію (акушерську, історії хвороби, дані кабінетів планування сім'ї та інші джерела) в пошуку не виявлених раніше випадків вроджених вад.

  1. Районні неонатологи передають заповнені форми на всіх новонароджених дітей в обласний Реєстр усіх новонароджених і на дітей з вродженою аномалією в обласну медико-генетичну консультацію чи обласний генетичний центр.


  2. Районні неонатологи направляють усіх паціентів з підозрою на ВВР в обласну медико-генетичну консультацію чи обласний генетичний центр.


  3. Медичні генетики збирають клінічний анамнез, визначають необхідність проведення різнопланових обслідувань, заповнюють необхідну документацію для розгляду спеціальними робочими групами, аналізують отримані клінічні дані, кодують діагностовані вроджені вади, контролюють ввід даних в Реєстр вроджених вад, хід лікування та якість/необхідність медичних процедур.
  4. Періодично, раз у три місяці, всі дані переглядаються спеціальною групою, яка складається з медичних генетиків, неонатологів, педіатрів та інших спеціалістів республіканських і обласних медичних та академічних установ.



Вроджені вади розвитку - Міжнародні інформаційні системи (I.B.I.S.)
  
Український Альянс із запобігання вродженим вадам розвитку


IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2002  I.B.I.S. Захищено авторським правом.  

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В.В., С.Л. | Зміст сторінки: В.Вертелецький

Email: Webmaster


      
5/February/2002 sl