View this page in English       

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Створено організацію батьків дітей з вадами невральної трубки

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map
22 березня 2003 р.Андрій Юришинець,
Голова організації батьків дітей
з вадами невральної трубки

25 cічня 2003 року в приміщенні Київського інформаційно-ресурсного ОМНІ-Центру Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку за сприяння Програми та Альянсу запобігання вродженим вадам розвитку відбулися установчі збори організації батьків дітей з вадами невральної трубки (ВНТ). В зборах взяли участь батьки, які висловили бажання об’єднати свої зусилля заради реабілітації дітей з вадами невральної трубки. До участі в зборах були запрошені проф. Ігор Бариляк (президент Альянсу із запобігання вродженим вадам розвитку) та п. Ірина Харитонова, координатор із зв’язку.

Проф. Ігор Бариляк розповів про діяльність Альянсу, зокрема зупинившись на профілактиці вад невральної трубки через периконцепційне вживання фолієвої кислоти та збагачення борошна фолієвою кислотою.

Ірина Харитонова підкреслила важливість формування груп батьківської підтримки та організацій батьків під егідою Альянсу. Вона також розповіла про діяльність мережі ОМНІ-Центрів (Крим, Рівне, Луцьк, Херсон, Хмельницький, Київ) та познайомила і роздала батькам інформаційні матеріали щодо профіліктики вад невральної трубки, що були створені в ОМНІ-центрах.

Dr. I. Kharytonova distributing the UABDP materials
п. І. Харитонова роздає інформаційні матеріали Програми

Присутні обрали п. Андрія Юришинця головою майбутньої організації. Також була створена ініціативна група, яка буде займатись підготовкою необхідної для реєстрації документації.

Організація батьків дітей з вадами невральної трубки запрошує до своїх лав всіх батьків, які мають діток з цією недугою, а крім того всіх, хто хоче допомогти майбутнім дітям народитися здоровими. Організація вважає запобігання вродженим вадам розвитку одним з пріоритетів своєї діяльності. В цьому вона має намір тісно співпрацювати з Альянсом.

Mr. A. Yuryshynets (left) and the initiative group
п. А. Юришинець (зліва) та ініціативна група

 
              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         


Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2003 I.B.I.S. Захищено авторським правом.

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л.
Email: Webmaster


3/December/2003 sl