View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic... Best seen in Netscape)

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Візит Посла США в Україні п. Карлоса Паскуаля у Волинський Центр Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map
Т. В. Віговська,
директор моніторингу
Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку


27 лютого 2002 року Волинський центр Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку відвідав посол США в Україні п. Карлос Паскуаль.

Учасники Програми розповіли високому гостю про діяльність Програми. Пану послу була представлена українська частина генетичного сайту "Вроджені вади розвитку: Міжнародні інформаційні системи - I.B.I.S." в Інтернеті, яка включає вже біля 200 інформаційних сторінок про найпоширеніші вроджені вади розвитку. Лікарі-генетики розповіли про нові можливості, які відкрила Програма для діагностики та лікування спадкової патології у дітей, особливо наголосивши про цінність телемедичних консультацій з провідними спеціалістами із Сполучених Штатів та інших країн. Було зроблено наголос на те, що аналіз запроваджених за допомогою Програми Реєстру новонароджених та Реєстру вроджених вад розвитку став основою для прийняття рішення про спорудження Волинського перинатального центру, з макетом та ходом будівництва якого також познайомився п. К. Паскуаль.

Dr. T. Vihovska (center) telling Mr. C. Pascual (right) about the Program activities
П. Т.В. Віговська (в центрі) розповідає п. К. Паскуалю (справа)
про роботу Програми

Дуже зацікавився пан посол інформацією про можливість профілактики вад невральної трубки фолієвою кислотою, а також ходом підготовки до проведення пілотного проекту збагачення борошна фолієвою кислотою на базі борошномельних заводів Волинської області. Представники Луцького комбінату хлібопродуктів № 2 вручили гостю хліб, випечений на цьому заводі і запевнили, що прикладуть всі зусилля для якнайшвидшого запровадження технологій збагачення борошна на своєму підприємстві.

Bread from Lutsk bakery # 2
Хліб, подарований представниками Луцького хлібозаводу № 2

Учасники Програми, медпрацівники ВОДТМО, керівники області висловили щиру вдячність уряду США та Агенству Сплучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) за неоціненний вклад у справу збереження здоров'я українських дітей. На прощання пан посол зробив слідуючий запис у книзі Почесних гостей:

"Я вітаю Вас із досягненнями у справі запобігання вродженим вадам розвитку і покращання здоров'я новонароджених та їх матерів. Ваша праця може служити в якості моделі для інших на Україні, оскільки вона є прикладом важливості і могутнього потенціалу, закладеного у співробітництві між нашими країнами".

 
              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         


IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.
Copyright 1998 - 2002 I.B.I.S. Захищено авторським правом.
Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Т. Віговська
Email: Webmaster

      
21/March/2002 sl