View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic... Best seen in Netscape)

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Частота випадків синдрому Дауна в західному регіоні України в 2000-2001 роках

Н. Юськів1, С. Поліщук1, Л. Євтушок2, Т. Віговська1, Г. Мікульська3, Г. Ващилін1, В. Вертелецький4, Г. Оуклі5

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map

1Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання (Луцьк, Україна), 2Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр (Рівне, Україна), 3Управління охорони здоров'я Волинської облдержадміністрації (Луцьк, Україна), 4Центр медичної генетики Університету Південної Алабами (Мобіл, Алабама, США), 5Кафедра епідеміології школи суспільного здоров'я Роллінза Університету Еморі (США)

РЕЗЮМЕ

В 2000 році Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку розпочала популяційний моніторинг вроджених вад у Волинській і Рівненській областях західної України. В обох областях в 2000 році зареєстровано 26004 народжень. Серед них було 28 народжень дітей з синдромом Дауна, що становить 1,08 на 1000 народжень. Вісім із 28 (28,57%) випадків синдрому Дауна трапились у жінок старше 34 років. На основні аналізу розподілу живонароджених у Волинській області (2001 рік) по віку матері і частоти виникнення синдрому Дауна залежно від віку матері, яка спостерігалась в м. Атланта, США (1968-1976 рр.), ми підрахували, що очікувалося 11,3 випадки синдрому Дауна і 26,4% з них мали бути народжені матерями старше 34 років. (1) Ми діагностували 12 випадків синдрому Дауна. Двадцять п'ять процентів з них були народжені жінками старше 34 років. Пренатальний скринінг синдрому Дауна у нас фактично відсутній. Наші результати доводять, що синдром Дауна в західному регіоні України виникає на очікуваному рівні, виходячи із існуючого розподілу матерів по віку. Ці дані також означають, що наша система моніторингу здатна точно реєструвати частоту випадків виникнення синдрому Дауна. Ми надамо подібні дані, отримані на основі аналізу усіх народжень в обох областях за 2000-2001 роки.

Програма частково фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

  1. Adams, MM, Erickson, JD, Layde, PM and Oakley, GP. Down's Syndrome. Recent Trends in the United States. JAMA 1981;246:758-760.

 
              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         


IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.
Copyright 1998 - 2002 I.B.I.S. Захищено авторським правом.
Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Н. Юськів
Email: Webmaster

      
23/April/2002 sl