View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic)

Проект "Спільнота молодих піаністів Міжнародного конкурсу пам'яті В. Горовиця на підтримку української ініціативи "Гармонія життя без вроджених вад"

(27-31 травня 2000 р., м. Київ)

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
IBIS: International Birth Defects Information Systems - Home Page

About I.B.I.S.
Home
Search Topics
Search all contents

Standards


"In the News"

Messages...
Questions/comments
Report Dead Links
Disclaimer

 S.O.S. - Exchange

Join I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Pandora's Word Box
Medical Etymology
MedWord
Birth Defects
Gallery - Music
Books - Old Maps - Etchings

 
IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program


Ірина Харитонова,

координатор Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку


Ідея Українського Альянсу із запобігання вродженим вадам розвитку щодо пропаганди знань про вроджені вади була гаряче підтримана Міжнародним благодійним фондом конкурсу молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця. Результатом цього став цей проект, розроблений і втілений в життя директором Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку проф. Володимиром Вертелецьким, артистичним директором проекту, Заслуженим артистом України п. Миколою Суком, художнім керівником фестивалю "Київські літні музичні вечори", Народним артистом України п. Іваном Карабицьом, та генеральним директором міжнародного конкурсу молодих піаністів пам'яті В. Горовиця, Заслуженим діячем мистецтв України п. Юрієм Зільберманом.

From left to right: Mr. M.Suk, Mrs. I. Kharytonova, Mr. I. Karabyts, Mr. Y. Zilberman
Зліва направо: Заслужений артист України п. Микола Сук,
п. Ірина Харитонова, Народний артист України п. Іван Карабиць,
Заслужений діяч мистецтв України п. Юрій Зільберман

Починаючи з 27 травня в Києві проходить ІІІ міжнародний фестиваль "Київські літні музичні вечори". Протягом двох місяців, кожної суботи і неділі, а інколи і у п'ятницю, прихильники музики збираються на відкритій естраді Центрального парку культури і відпочинку. У виконанні знаних музикантів тут можна почути музику різних стилів і часів - симфонічну, вокальну, камерну, інструментальну, хорову, народну, джаз. "Київські літні музичні вечори" відродили більш ніж столітню традицію проведення концертів на відкритому повітрі у чудових парках Києва. Естрада парку може вмістити 1000 осіб і ніколи не буває порожньою. Концерти фестивалю, яких заплановано дев'ятнадцять, проводяться безкоштовно.

Мета нашого проекту - привернути увагу громадськості до того, що всі діти мають право народитися без вроджених вад. З цією метою на кожному концерті працював інформаційний пункт Українського Альянсу із запобігання вродженим вадам розвитку, де люди могли ознайомитись з напрямками діяльності Альянсу, безкоштовно отримати інформаційну літературу, лишити інформацію про себе. Кожен з відвідувачів концерту разом з програмкою отримував листівку "Ціна цивілізації" з контактною адресою Альянсу, за якою можна звернутися письмово чи через електронну пошту. До речі, всі інформаційні матеріали були розроблені членами Альянсу та Українсько - Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку.

Posters of UABDP and one of the concerts
Афіша одного із концертів і плакат Програми
  
Concert Visitors near Ukrainian Alliance Information Board
Зацікавлені відвідувачі концертів
біля інформаційного пункту Українського Альянсу

Перлиною цього фестивалю стали спільні концерти п. Миколи Сука та молодих піаністів - учасників конкурсу пам'яті Володимира Горовиця "Романтична фортепіанна музика в одну, дві, три, чотири, п'ять та шість рук" та "Маловідома фортепіанна музика".

Лозунг "Гармонія - Майбутнє - Життя без вроджених вад - Справа всіх" зустрічав гостей концертів, що відбулися 29 та 31 травня у Колонному залі Національної філармонії України за підтримки Українсько - Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку. На концерти були запрошені представники дипломатичного корпусу з 49 посольств акредитованих в Україні, зокрема посольств США, Великобританії, Канади, Аргентини, Агенції Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID), а також міжнародних місій (ООН, ЮНІСЕФ). Друзі, партнери та прихильники Альянсу також прийшли на концерти підтримати цю акцію. Микола Сук, піаніст із світовим ім'ям, переможець Міжнародного конкурсу Ліста-Бартока в 1971 році, був одним із перших митців, хто підтримав ініціативу запобігання вродженим вадам на Україні і, як артистичний директор проекту, приймав особисту участь в усіх концертах. Кожного концерту, незалежно від того, де він відбувався, чи то в Києві, чи в Чернігові, чи в Славутичі, кожної передачі, чи то на радіо, чи на телебаченні, він виступав на підтримку Українського Альянсу із запобігання вродженим вадам розвитку. "Ми не потребуємо ні вашого часу, ні ваших грошей. Ми потребуємо тільки вашої уваги",- сказав п. Микола Сук.

Mr. M. Suk telling about the Ukrainian Alliance and UABDP activities
"Ми не потребуємо ні вашого часу, ні ваших грошей.
Ми потребуємо тільки вашої уваги",- сказав п. Микола Сук

Ми маємо надію, що ця акція приверне до Альянсу нових членів і прихильників, як на Україні, так і за її межами, і служитиме справі покращання здоров'я дітей України.


Фотографії з концертів


 


IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2002 I.B.I.S. Захищено авторським правом.  

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Т. Сороцька | Переглянуто: Л. Євтушок 

Email: Webmaster


      
5/February/2002 sl