Link to UKrainian Alliance for the Prevention of Birth Defects Home Page
Член Світового Альянсу із запобігання вродженим вадам розвитку
Партнер Фонду "March of Dimes"

“День громадських організацій” збирає друзів
(27 травня 2000 р., м. Київ)

Officers/Board Members
Our Members
Join Us!
Bylaws
Birth Defects Information by I.B.I.S.
Information Sources
Ukrainian Alliance Activities
Folic Acid
News
Post Questions. Report Dead Links
Mythology - Etymology and Beyond: Ideas in Words
View this page in Ukrainian

І. Є. Харитонова,
Координатор Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку


Гарячої травневої суботи на мальовничих схилах Дніпра, у Центральному парку біля Арки Дружби Народів відбувся перший на Україні (другий в Європі після Польщі) “День Громадських Організацій”.

The Festival banner invites guests
Банер фестивалю вітає гостей

Фестиваль був проведений в рамках святкування Дня Києва за підтримки Управління внутрішньої політики Київської міської державної адміністрації та громадської організації “Центр інновацій та розвитку”. Альянс із запобігання вродженим вадам розвитку прийняв безпосередню участь в цьому заході.

Така зустріч є гарною нагодою познайомитись з роботою інших недержавних громадських організацій (НГО), знайти майбутніх партнерів та розказати про себе.

Our new friends - Salvation Army, Ukrainian Branch
Наші сусіди по стенду
Українська організація Армії Спасіння
 
Members of UAPBD working at the information desk
Члени Українського Альянсу біля інформаційного стенду.
   Зліва направо: п. Л. Ціпкун, п. І. Харитонова,   
п. В. Павлюк, проф. Т. Набухотний
The festival catalogue
Каталог фестивалю

Наш стенд відвідало багато киян та гостей міста. Їх цікавило все: від загальної інформації про те, що таке вроджені вади розвитку, до пояснення завдань і напрямків роботи Альянсу. Бесіди підкріплювались роздачею інформаційних матеріалів – буклетів "Альянс із запобігання ВВР", "Фолієва кислота", листівки "Ціна Цивілізації". Організаціям-перспективним партнерам також роздавались маленькі постери "Гармонія Життя без вроджених вад". Велику увагу привернуло використання Інтернет ресурсів, зокрема Міжнародної інформаційної системи I.B.I.S., у нашій роботі.

Через гостьову книгу до нас також звернулось багато організації, що працюють у сфері соціального захисту інвалідів, жінок, сімей та молоді, з проханням поширення знань щодо запобігання ВВР.

Всього у “Дні Громадських Організацій ” взяло участь 153 громадські організації. На згадку про участь всі вони отримали Каталог учасників фестивалю.IBIS: International Birth Defects Information Systems - Home Page

IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2002  I.B.I.S. Захищено авторським правом. Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Т. Сороцька | Переглянуто: Л. Євтушок 

Email: Webmaster


      
5/February/2002 sl