View this page in English
Ukrainian Alliance for the Prevention of Birth Defects Home Page
Член Світового Альянсу із запобігання вродженим вадам розвитку
Партнер Фонду "March of Dimes"

Лого на основі фрески

Officers/Board Members
Our Members
Join Us!
Bylaws
Birth Defects Information by I.B.I.S.
Information Sources
Ukrainian Alliance Activities
Folic Acid
News
Post Questions. Report Dead Links
Mythology - Etymology and Beyond: Ideas in Words

Сфери діяльності

Освітні програми для професіоналів,
пацієнтів та населення

Ми поширюємо знання про запобігання вродженим вадам розвитку. Ми прагнемо, щоб кожна жінка України знала про те, що прийом фолієвої кислоти перед вагітністю дозволяє попередити певні вроджені вади мозку та хребта. Ми намагаємося впливати на стан освіти та професійної підготовки в системі охорони здоров'я. Ми домагаємося того, щоб сучасна наукова медична інформація своєчасно доходила до вчених, викладачів та лікарів-практиків.

Захист

Ми прагнемо впливати на процес прийняття рішень керівництвом системи охорони здоров'я, наголошуючи на тому, що майбутнє України за молоддю. Ми хочемо бути першими захисниками для батьків та дітей. Ми вважаємо, що всі діти з вродженими вадами повинні бути на обліку з метою визначення причин захворюваності та вдосконалення планування розвитку системи охорони здоров'я.

Дослідження

Ми прагнемо підтримувати базові та клінічні дослідження вроджених вад розвитку через участь у стратегічних національних і міжнародних програмах партнерства та обміну.

Підтримка

Ми шукаємо нових членів, партнерів, спонсорів, дотацій, грантів і контрактів.
 


 
Наші плани в Україні

Наші фахівці пропонують наступні ініціативи:
 

Об'єднаний звіт Українського Альянсу і Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку


A partnership program sponsored by the USAID to establish birth defects surveillance, amelioration and prevention in two Ukrainian oblasts.     IBIS: International Birth Defects Information Systems - Home Page     Medical Etymology     Genetics Birth Defects Center    


Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.
Copyright 1998 - 2002 I.B.I.S. Захищено авторським правом.
Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В.В., С.Л. | Зміст сторінки: В.Вертелецький
Email: Webmaster
      
17/June/2002 dc