View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic... Best seen in Netscape)

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Збори батьків дітей з синдромом Дауна

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map
Л. С. Євтушок,
медичний директор
Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку

29 квітня 2002 року в м. Рівному в приміщенні Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В.Поліщука за сприяння Альянсу запобігання вродженим вадам розвитку та Рівненського обласного благодійного фонду запобігання вродженим вадам "Лелека" відбулись збори батьків дітей з особливими потребами, хворих на синдром Дауна. В зборах взяли участь 13 батьків хворих дітей, які висловили бажання створити асоціацію батьків дітей з особливими потребами. З числа присутніх обрали ініціативну групу, яка буде займатись підготовкою необхідної документації, зв'язками з громадськістю.

Parents in the Rivne BD Center
Батьки знайомляться з Рівненським центром Програми

Голова Рівненського обласного благодійного фонду "Лелека", головний лікар РОКЛДЦ ім. В.Поліщука І.В. Шумлянський заявив про підтримку даної ініціативи, а також підкреслив важливість об'єднання подібних організацій батьків під егідою Альянсу запобігання ВВР.

У своєму короткому виступі Л.Євтушок, лікар-генетик, член правління Альянсу запобігання ВВР, розповіла про діяльність Альянсу за 3 роки, а також наголосила, що інформаційні ОМНІ-центри з запобігання ВВР в Рівному, Луцьку, Херсоні, Хмельницькому та Києві відкриті для батьків хворих дітей. Такі центри є своєрідними "вікнами у світ" для батьків дітей з особливими потребами. Батьківські організації допомагають краще налагоджувати опіку дітей з ВВР; вони не протиставляють лікарів і батьків, а, навпаки, є своєрідними містками між ними.

Drs. L. Yevtushok (left) and I. Shumlyansky (center) during the meeting
Л.С. Євтушок (зліва) і І.В. Шумлянський (в центрі)
під час зборів

Спеціалісти з інформаційного забезпечення Рівненського інформаційного центру Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку підготували для батьків пакети інформаційних матеріалів, представили їм IBIS.

Присутні на зборах вирішили стати членами Альянсу з запобігання ВВР, що підтвердили написанням заяв.

 
              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         


Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.
Copyright 1998 - 2002 I.B.I.S. Захищено авторським правом.
Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Л. Євтушок
Email: Webmaster

      
7/May/2002 sl