View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic)

Конференція з лікарями Хмельницької області

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 

Хмельницький обласний пологовий будинок (22-23 червня 2000 р., Хмельницький, Україна)

Проф. І. Р. Бариляк
Науковий директор Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку

22-23 червня 2000 року науковий директор Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку (УАПЗВВР) проф. Ігор Бариляк, медичний директор Програми лікар-генетик Любов Євтушок і директор моніторингу Програми лікар-неонатолог Тетяна Віговська відвідали місто Хмельницький на запрошення голови облдержадміністрації п. В. Лундишева. Метою візиту було обговорення майбутнього співробітництва Програми з лікарями-генетиками, неонатологами, педіатрами і акушерами-гінекологами Хмельницької області.

Khmelnytsky geneticists and Ukrainian-American Birth Defects Program Directors
Хмельницькі лікарі і представники Українсько-Американської
Програми запобігання вродженим вадам розвитку

Гості розповіли про власний досвід проведення моніторингу вроджених вад розвитку у Волинській і Рівненській областях, а також про роботу щодо пропаганди знань про вроджені вади серед лікарів-професіоналів та населення. Проф. Ігор Бариляк описав принципи проведення генетичного моніторингу і роль в ньому Українського Альянсу із запобігання вродженим вадам розвитку. Після цього учасники конференції переглянули навчальні відеофільми про діагностику найбільш поширених спадкових захворювань.

Заступник начальника Хмельницького Управління охорони здоров'я з питань материнства і дитинства доктор Тетяна Косовська повідомила присутнім основні показники дитячої захворюваності в області. Вона підкреслила важливість тієї роботи, яку проводить Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку.

Крім того відбулася зустріч проф. Ігоря Бариляка із заступником голови Хмельницької облдержадміністрації п. Віталієм Олуйко і начальником Управління охорони здоров'я доктором Анатолієм Пінчуком. Вони погодились із думкою директора УАПЗВВР проф. Володимира Вертелецького про готовність Хмельницької області стати партнером Програми у наближчий час.

Dr. Tetyana Kosovska opening the conference
Доктор Тетяна Косовська
відкриває конференцію
Prof. Ihor Barylyak talking about birth defects in Ukraine
Проф. Ігор Бариляк розповідає про
вроджені вади розвитку на Україні

На другий день представники УАПЗВВР ознайомились із обласною медико-генетичною консультацією(керівник лікар-генетик Наталія Зимак-Закутня) і медико-генетичним кабінетом м. Кам'янець-Подільський (районний центр Хмельницької області) .

Серед підсумків конференції найважливішими були:


 


IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 2002  I.B.I.S. Захищено авторським правом.  

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Т. Сороцька | Переглянуто: Л. Євтушок 

Email: Webmaster


      
5/February/2002 sl