View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic... Best seen in Netscape)

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Співпраця заради здоров'я і розвитку дітей

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map
Л. С. Євтушок,
медичний директор
Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку

У неділю 10 лютого 2002 року відбувся 3-й форум жінок Рівненської області, які представляли обласну організацію Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє" та Спілки жінок Рівненщини.

Форум підбив підсумки проведених в усіх районах області та місті Рівному засідань "Круглих столів", темою яких було обговорення проблем "Жінка та її здоров'я". Серед питань, які розглядались на засіданнях "Круглих столів" було "Роль фолієвої кислоти у запобіганні вродженим вадам розвитку у дітей", яке інформаційно забезпечувалось Українсько - Американською Програмою запобігання вродженим вадам розвитку.

В роботі форуму взяли участь 60 жінок - делегатів з усіх районів області та міста Рівне. Серед них були лікарі, вчителі, журналісти, працівники закладів культури, працівники сільських рад тощо.


The Forum Participants
Учасники форуму

З аналізом ситуації про стан охорони материнства та дитинства виступила заступник начальника управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації М. Думановська.

З надзвичайною увагою була сприйнята доповідь "Роль фолієвої кислоти у запобіганні вродженим вадам розвитку у дітей", з якою виступила перед присутніми Л. Євтушок.

Dr. L. Yevtushok
Доповідає Л.С. Євтушок

Були також роздані підготовлені до цієї події інформаційні матеріали щодо профілактичного застосування фолієвої кислоти, надані Українсько - Американською Програмою запобігання вродженим вадам розвитку.

Серед інших питань, які розглядались на Форумі були "Профілактика раку молочної залози" та "Профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом".

У виступах була підкреслена роль засобів масової інформації для освіти населення, особливо жінок репродуктивного віку, з метою запобігання важким недугам.

Результатом роботи Форуму стало прийняття Резолюції, основними положеннями якої є:

  1. Звернутись до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів з проханням властивими їм методами забезпечити:
  2. З метою поліпшення стану здоров'я жінок області звернутись в обласну державну адміністрацію, обласну раду та органи місцевої влади районів, міст вивчити та проаналізувати разом з жіночими організаціями та винести на розгляд сесії місцевих рад питання:
  3. Обласній організації "Жінки за майбутнє" разом зі Спілкою жінок Рівненщини провести ряд заходів по:


 
              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         


IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.
Copyright 1998 - 2002 I.B.I.S. Захищено авторським правом.
Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л. | Зміст сторінки: Л. Євтушок
Email: Webmaster

      
12/February/2002 sl