View this page in English (Please set browser to encoding in cyrillic)

Конференція неонатологів і педіатрів
Волинської області

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 


Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання (22 вересня 1999, м. Луцьк, Україна)


Т. В. Віговська,
Директор моніторингу УАПЗВВР


22 вересня 1999 року на базі Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання (м. Луцьк, Волинська обл.) відбулася науково-практична конференція неонатологів та педіатрів з питань проведення моніторингу вроджених вад розвитку та створення реєстру народжуваності у Волинській області.

Серед учасників конференції були 35 неонатологів і 30 педіатрів в усіх районів Волинської області, учасники Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку з Луцька та Рівного, Г. Микульська (заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Волинської облдержадміністрації), проф. В. Вертелецький (директор Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку), проф. І. Бариляк (науковий директор Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку), Г. Ващилін (директор Українсько-Американського Центру Здоров'я).

Конференція була організована Українсько-Американською Програмою запобігання вродженим вадам розвитку як етап підготовки до широкомасштабних досліджень, в яких будуть задіяні всі центральні районні, міські та обласні лікарні.

Відкрив конференцію директор Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку проф. кафедри медичної генетики Південно-Алабамського університету В. Вертелецький. Учасники Програми розповіли про стажування в США, методи пошуку інформації про вроджені вади розвитку, нові статистичні форми, які будуть при цьому використовуватись. Учасникам конференції були продемонстровані сторінки в Інтернеті нової інформаційної системи "I.B.I.S." на українській мові, можливості телемедицини в діагностиці рідкісних спадкових захворювань. Лікарі-генетики розпочали курс лекцій з діагностики найважливіших спадкових захворювань з використанням наукових відеоматеріалів, привезених із США.

H. Mykulska, MD (left), prof. I. Barylyak, MD (center), prof. W. Wertelecki, MD (right)
Г. Микульська (зліва), проф. І. Бариляк (в центрі),
проф. В. Вертелецький (справа)
-
Dr. T. Vihovska is telling the conference participants about surveillance system in Volyn
Т. Віговська розповідає учасникам конференції
про систему спостереження за вродженими вадами
розвитку на Волині

На завершення конференції всі учасники отримали набір найновіших книг з неонатології, придбаних на кошти Програми.IBIS:International Birth Defects Information Systems
Інформація на цій сторінці є виключно точкою зору її автора, яку не обов’язково поділяють Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку, Американська Фундація “March of Dimes” чи будь-яка інша подібна організація. Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2002 I.B.I.S. Захищено авторським правом.  

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В.В. | Зміст сторінки: Т.Віговська

Email: Webmaster


      
5/February/2002 sl