View this page in English       

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку передає факси пологовим стаціонарам Рівненської області

IBIS: Egyptian symbol of wisdom - Home Pg

Про I.B.I.S.
Вступна сторінка
Канали інформації
Пошук в межах сайту
Стандарти


"В новинах"
Пошта...
Запитання/коментарі
Повідомте про
перервані зв'язки

Попередження

С.О.С.- інформація

Приєднайтесь до I.B.I.S.

Genetics Birth Defects Center

Ukrainian-American Birth Defects Program
Словесний ящик Пандори
Medical Etymology
Медичне слово
Вроджені вади
Галерея - Музика
Книги - Старі карти - Гравюри
 
See map
24 березня 2003 р.Любов Євтушок,
Медичний директор
Українсько-Американської Програми
запобігання вродженим вадам розвитку

Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку (УАПЗВВР) з метою розширення можливостей проведення моніторингу і нагляду за вродженими вадами включила в свою комунікаційну мережу пологові стаціонари Рівненської і Волинської областей, а також медичні бібліотеки цих регіонів України.

19 березня 2003 року в Рівненському інформаційно-ресурсному ОМНІ-Центрі відбулася церемонія передачі 15 факсимільних апаратів обласним акушерам-гінекологам та завідуючим пологовими відділеннями центральних районних лікарень Рівненської області для використання з метою передачі даних про ВВР і медичної інформації.

From left  to right: Drs. L. Yevtushok, I. Shumlyansky, and M. Dumanovska
Зліва направо: п. Л. Євтушок, п. І. Шумлянський,
п. М. Думановська

Заступник начальника управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації п. Марія Думановська у своєму виступі розповіла про роботу Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку. В ході виступу вона наголосила на важливості інформаційної підтримки в медицині, зокрема в сфері охорони здоров'я матерів і дітей.

Головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука п. Ігор Шумлянський підкреслив важливість цієї події і внеску директора УАПЗВВР проф. В. Вертелецького в покращання охорони здоров'я у регіоні. П. І. Шумлянський наголосив на необхідності тіснішої комунікації між центральними районними лікарнями і мережею ОМНІ-Центрів. Крім того, він повідомив про розвиток телемедичних консультацій в межах Рівненської області з використанням ресурів Програми. На його думку, передача факсів центральним районним лікарням - це "перший крок на шляху створення ресурсних ОМНІ-Центрів в районах".

Information specialist Mr. O. Mykhasyuk giving a fax to a rayon representative
Інформаційний спеціаліст п. О. Михасюк передає факс
представнику центральної районної лікарні

Медичний директор УАПЗВВР і завідуюча Рівненською медико-генетичною консультацією п. Любов Євтушок розповіла про попередній досвід Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку, коли шість факсимільних апаратів були передані в 4 районні пологові стаціонари, відділення патології новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні та обласну наукову медичну бібліотеку. У своєму виступі п. Л. Євтушок сказала, що Рівненський ОМНІ-Центр є частиною мережі, яка включає Київ, Луцьк, Херсон, Хмельницький та Сімферополь.

Information telecommunication system established through the fax-machines granted by the Ukrainian-American Birth Defects Program
Інформаційна телекомунікаційна система, яка використовує факсимільні апарати,
передані Українсько-Американською Програмою запобігання вродженим вадам розвитку

Аналогічна передача факсимільних апаратів відбулася у Волинській області (див. звіт).

 
              Шукати в IBIS
 
  Пошук забезпечує FreeFind  
         


Наш сайт пропонує інформацію переважно з метою розповсюдження медичних знань. Не використовуйте його в якості єдиного джерела медичної інформації, або щоб самостійно змінити процес лікування. Будь ласка, прочитайте повний текст попередження. Завжди звертайтесь за порадою до Вашого лікаря.

Copyright 1998 - 2003 I.B.I.S. Захищено авторським правом.

Спонсор: I.B.I.S. | Концепція сайту: В. В., С. Л.
Email: Webmaster


4/December/2003 sl